englishdeutsch

+48 13 49 32 575

+48 697038006

biuro@tktranslate.pl

Tłumacz przysięgły

Sprowadziłeś samochód z zagranicy i potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty rejestracyjne? Starasz się o pracę za granicą i niezbędne są Ci do tego tłumaczenia dyplomu lub posiadanychcertyfikatów? Osobą, która może Ci pomóc, jest tłumacz przysięgły. Przekłady wykonywane przez tłumacza przysięgłego różnią się od tłumaczeń zwykłych pod kilkoma względami. Po pierwsze do ich sporządzania uprawnione są jedynie osoby, które zdały egzamin państwowy i otrzymały stosowne uprawnienia od ministra sprawiedliwości. Po drugie tłumacz przysięgły bierze odpowiedzialność prawną za wykonaną pracę, a w przypadku niedopełnienia obowiązków mogą być wobec niego zastosowane kary. Zgodnie z zapisami polskiego prawa Klientom przysługuje też prawo do ubiegania się o odszkodowanie za szkody wynikające z błędów popełnionych przez tłumacza przysięgłego. Z tego powodu cennik tłumaczeń przysięgłych uwzględnia odpowiedzialność, jaka ciąży na osobach dokonujących przekładów, co w praktyce oznacza, że Klienci muszą się liczyć z wyższymi stawkami.

 

Tłumaczenia specjalistyczne, techniczne i przysięgłe z niemieckiego

Nasze biuro wyróżnia się biegłością w realizacji tłumaczeń tekstów specjalistycznych z języka niemieckiego z takich dziedzin jak: ekonomia, medycyna i farmacja, telekomunikacja, prawo, logistyka, IT, reklama i marketing, mechanika i budowa maszyn oraz wielu innych. Z naszą pomocą szybko i bezproblemowo przetłumaczysz dokumenty rejestracyjne samochodu czy instrukcje sprzętu zakupionego za naszą zachodnią granicą. Koszt tłumaczenia przysięgłego z języka niemieckiego obejmuje korektę native speakera, a jednostką rozliczeniową przyjętą przez nasze biuro tłumaczeń jest 1125 znaków ze spacjami. Wycenie podlega tekst docelowy (po tłumaczeniu). Przysięgli tłumacze języka niemieckiego współpracujący z naszym biurem posiadają bogate portfolio zrealizowanych zleceń. Gwarantujemy, że każde tłumaczenie będzie realizowane przez osobę dysponującą wiedzą w danym obszarze.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz poznać koszt tłumaczenia przysięgłego? Wyślij do nas zapytanie za pośrednictwem formularza internetowego, a w ciągu 30 minut wykonamy dla Ciebie indywidualną wycenę! Ceny tłumaczeń przysięgłych uzależnione są od ilości znaków, tematyki tekstu, stopnia jego trudności oraz oczekiwanego terminu realizacji zlecenia. Jako jedno z nielicznych biur tłumaczeń w Polsce nie pobieramy opłat za powtarzające się teksty i nie naliczamy żadnych dodatkowych kosztów za tłumaczenia ekspresowe! Sprawdź nas!